Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Fast food mobil
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Fast food mobil

Buna seara.Am construit singur un fast food mobil(restaurant pe roti) in fata casei in Anglia acum as vrea sa ma retrag in tara sa il inmatriculez si sa imi deschid o afacere din asta.Mici la gratar carne la gratar burger hotdog toate aceste in canserola cu cartofi prajiti si suc la cutie la pachet.Problema este ca nu am prea multa scoala numai 8 clase asta inseamna sa fac curs de igiena si de bucatar.Sunt constructor de meserie si mechanic auto am combinat meserile si mi-am facut un restaurant mobil imi doresc sa ma intorc in tara sa imi fac o afacere dar nu stiu ce sanse am.O sa reusesc oare.Si daca imi puteti respunde cat ma costa un avocat sau o firma sa obtin toate autorizatile.Va multumesc adresa me de email turbosprint8@gmail.com
~ Conținut șters la cerere ~