Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum se platesc cei din invatamant care au studii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum se platesc cei din invatamant care au studii superioare

buna
sunt educatoare cu o vechime de trei ani si anul acesta am terminat facultatea de psihologie de trei ani.as vrea sa stiu ce salar mi se cuvine acum cu toate acestea.am si definitivatul luat tot anul acesta.
Este necesar ca postul pe care suntei incadrata sa fie prevazut cu studii superioare pentru a beneficia de o marire se salariu