Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Numere inmatriculare AUTO
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Numere inmatriculare AUTO

Buna ziua! Pot inmatricula o masina second hand din alt judet fara numerele de inmatriculare vechi ? Vanzatorul le-a pastrat si mi-a dat o copie la chitanta de rezervare a numerelor. Multumesc !
ionut300, utilizator
La momentul inmatricularii vehiculului la SPR urmeaza sa solicitati numere de inmatriculare la rand sau preferentiale