Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Registrul de bani personali
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Registrul de bani personali

Este obligatoriu in 2017 registrul de bani personali?
Imi puteti spune care este ultima reglementare, in vigoare, cu privire la acest registru?
nu este obligatoriu registru de bani personali in 2017, S-a eliminat obligativitatea lui, si nu mai sunt prevederi in vigoare obligatoriu la momentul prezent. în Monitorul Oficial nr. 495 din 6 iulie 2015 (M.Of. nr. 495/2015) a fost publicată Legea nr. 186/2015 care aprobă cu modificări OUG nr. 8/2015.