Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ARHIVELE FIRMELOR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ARHIVELE FIRMELOR

Buna seara.
Stie cineva unde se afla arhiva firmei SC SELTECO SA Onesti, infiintata in martie 1998 , desfiintata in 2004.?
Va multumesc!
Încercați la :
Direcţia Judeţeană Bacau a Arhivelor Naţionale
Adresa: Strada Vasile Alecsandri nr. 5, Bacău, cod 600010, jud. Bacău
Telefon: 0234/511686
Fax: 0234/511686
E-mail: bacau@arhivelenationale.ro