Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Tatăl meu a ajutat o persoana pentru un cred la banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Tatăl meu a ajutat o persoana pentru un cred la banca

Buna seara tatăl meu a ajutat o persoana pentru credit iar tatăl meu a fost girant dar a decedat in urma cu 8 ani iar mama a primit scrisoare îmi cer mi de scuze ca m am exprimat ca a girat pe cineva acea persoana la girat pe tata
Nu e suficient ce ati scris. S-a dezbatut mostenirea tatalui d-voastra (adica ati fost la notar?) Ce bunuri a lasat tatal la moarte? Contractul de imprumut incheiat cu banca nu avea atasata si o asigurare de viata pentru tatal d-voastra la o societate de asigurare controlata de aceeasi banca?