Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Inchiriere spatiu !
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Inchiriere spatiu !

Buna ziua!In zilele urmatoare as vrea sa inchiriez un spatiu ce apartine de Primarie.As vrea sa deschid un srl,dar vrea ca sediul srl-ului sa fie in spatiul mentionat!Se poate sa il inchiriez pe persoana fizica ca mai apoi sa il schimb si sa il folosesc ca sediul srl-ului?Multumesc!
Se poate,urmand sa faceti modificarile corespunzatoare la Reg.Comertului.