Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Auto

Buna ziua ! Am un golf 4 si la cererea mecanicului am schimbat motorul cu unul identic .Al meu din spusele lui nu mai era bun .Mentionez ca cand am duso la el masina functiona
..Acum dupa ce a unblat in ea cea facut nu mi dau seama nu mai porneste deloc ...simi zice ca nu poate sa o mai faca .va rog sa ma sfatuiti ce e de facut
Motorul identic cu care a fost inlocuit cel original de unde a fost achizitionat? In ce conditii?
Ce spune mecanicul? Care e parerea lui? De ce nu porneste?