Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cum pot vinde ziare si reviste ambulant?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cum pot vinde ziare si reviste ambulant?

as dori sa imi fac firma si sa vand ziare si reviste ambulant,adica sa mi umplu o geanta de umar cu 100 de reviste si ziare si sa merg cu ele prn autogari,metrou,gara,trenuri sa le vand, intrebarea e ce cod caen folosesc pe firma si ce acte immi trebuiesc pentru a face vaznare ambulanta de astfel de produse in Romania
george-neagu, moderator
Mergeti la Oficiul National al Registrului Comertului din localitatea unde locuiti si dansii va spune exact ce documente trebuie sa duceti si de asemenea va vor ajuta sa gasiti un cod CAEN potrivit , Succes !