Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale inchiderea societatii comerciale
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

inchiderea societatii comerciale

din 2009 am vindut apartamentul in care aveam sediu societatii firma navind alt sediu ceea cr duce la inchiderea socitatii.
Cand a-ti vandut apartamentul , a iesit din evidenta contabila imobilul iar ,daca nu a-ti schimbat sediul , cu siguranta cei de la ANAF v-au declarat inactiv , In nici un caz nu s-a radiat societatea daca d-voastra nu ati facut nici un demers. Societatea se radiaza prin intermed iul Oficiul Reg Comertului. Sfatul meu e sa mergeti la Anaf si sa intrebati de starea societii.