Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit impozitul forfetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

impozitul forfetar

Are cineva idee daca s-a scos impozitul forfetar sau daca se va scoate anul acesta?

multumesc
Nu s-a scos impozitul forfetar si nici nu cred ca se grabesc sa-l scoata , in schimb guvernul Romaniei se pregateste sa dea garantii de stat pentru Rafo Onesti , si sa-si bata joc de cetateni crescand taxele si impozitele si marind salariul minim pe economie !
:foottap: vroiam sa-mi fac si eu srl:(( vai de capu meu
ContSters87904, utilizator
annajanette, nu-ti mai pune intrebari...de pomana! "Forfetarul" este in vigoare, desi a produs numai pagube economiei romanesti, care mai subzista! Gandeste si numai la faptul ca un Bogdan Olteanu va fi vice-guvernator al BNR!???
Eu am inteles ca daca iti faci srl anul asta sau pe 31 decembrie , platesti forfetar incepand cu 1 ianuarie !
tudorioan a scris:

annajanette, nu-ti mai pune intrebari...de pomana! "Forfetarul" este in vigoare, desi a produs numai pagube economiei romanesti, care mai subzista! Gandeste si numai la faptul ca un Bogdan Olteanu va fi vice-guvernator al BNR!???

MDA S-A DUS NAIBII VISUL MEU:sorry: