avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1158 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... calcul indemnizatie somaj la repunerea in plata
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

calcul indemnizatie somaj la repunerea in plata

Spuneti-mi va rog care este indemnizatia de somaj la repunerea in plata dupa suspendare pentru angajare pe perioada determinata. Este cea de la inceputul suspendarii sau se recalculeaza? Multumesc!
Ultima modificare: Luni, 13 Noiembrie 2017
Cornel Vasile, Consilier juridic
Cel mai recent răspuns: doruvalcea , utilizator 11:44, 13 Noiembrie 2017
Este cea de la inceputul suspendarii.
Va multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calcul indemnizatie somaj la repunerea in plata tstefana tstefana Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti cat este cuantumul indemnizatiei de somaj la repunerea in plata, dupa suspendarea acesteia pentru angajare pe perioada ... (vezi toată discuția)
Somaj/contract de munca doinadavidescu doinadavidescu As dori sa ma lamuriti in urmatoarea chestiune. Sunt in somaj din luna noiembrie 2010 cu o indemnizatie (calculata diminuat 15%) de 560 lei. Daca inchei ... (vezi toată discuția)
Reluarea in plata a indemnizatiei de somaj doriannejoy doriannejoy Sunt angajata de 2 luni (perioada determinata) la o firma, dupa ce am beneficiat de somaj, de care ar fi trebuit sa beneficiez paa in luna august 2012. Firma ... (vezi toată discuția)