Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... calcul indemnizatie somaj la repunerea in plata
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

calcul indemnizatie somaj la repunerea in plata

Spuneti-mi va rog care este indemnizatia de somaj la repunerea in plata dupa suspendare pentru angajare pe perioada determinata. Este cea de la inceputul suspendarii sau se recalculeaza? Multumesc!
Cornel Vasile, Consilier juridic
Este cea de la inceputul suspendarii.
Va multumesc!