Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene nerambursabile pentru service și ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene nerambursabile pentru service și vopsitorie auto

Am înființat o firma(SRL-D) in luna mai 2017 pe cod caen 4939 si doresc sa deschid un service si o vopsitorie auto in provincie prin fonduri europene nerambursabile. Ce pasi trebuiesc sa urmez?. Va multumesc
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
In primul rand sa va schimbati din srld in srl si ulterior sa puteti accesa un fond european sau guvernamental.
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.