avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 649 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene nerambursabile pentru service și ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene nerambursabile pentru service și vopsitorie auto

Am înființat o firma(SRL-D) in luna mai 2017 pe cod caen 4939 si doresc sa deschid un service si o vopsitorie auto in provincie prin fonduri europene nerambursabile. Ce pasi trebuiesc sa urmez?. Va multumesc
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 16:12, 7 Februarie 2018
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
In primul rand sa va schimbati din srld in srl si ulterior sa puteti accesa un fond european sau guvernamental.
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nou intreprinzator Viodeea60@yahoo.com Viodeea60@yahoo.com Am pfa de 7 ani , as dori sa schimb activitatea si sa mi deschid o florărie.Ce ar trebui sa fac,pot sa accesez fonduri europene? (vezi toată discuția)
Studio audio-foto-video Maxim1 Maxim1 Buna ziua! as dori si eu sa stiu daca as putea realiza un studio audi-foto-video cu fonduri europene nerambursabile! si daca da ce pasi trebuie sa urmez? ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene hala realizare cablaje auto BalogEugen BalogEugen Buna! Sunt student in anul I in domeniul Inginerie Electrica si m-am tot gandit pentru o afacere pentru viitor in domeniu. Planul meu ar fi o hala de ... (vezi toată discuția)