Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Institutie de interes public
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Institutie de interes public

Buna seara,

CAR-ul este institutie de interes public ?
Multumesc !
Casa de ajutor reciproc este o instituţie financiară nebancară, fără scop patrimonial, organizată în vederea sprijinirii şi întrajutorării financiare a membrilor asociaţi.