Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Ce pot face sa imi gasesc mama??
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Ce pot face sa imi gasesc mama??

Ea a divortat demult de tata si a plecat,imi doresc din suflet sa o gasesc chiar daca ea nu vrea sa ma caute,va rog sa ma ajuta ti!!
Nu mentineti legatura cu alte rude care ar putea sa va furnizeze informatii depre unde se afla,unde domiciliaza mama dv?
Buna ziua,
Va puteti adesa cu o solicitare la Directia pentru Evidenta Persoanelor si Administrarea Bazelor de Date, str. Obcina Mare nr. 2, sector 6, Bucuresti cu o solicitare aratand TOATE datele pe care le aveti. nume, Prenume, CNP (in gasiti pe cerificatul de nastere), datele dumneavoastra, ultima adresa cunoscuta, etc.
eu eram mic cand a plecat si singurele rude care le cunosc sunt bunici unde am fost lasat dar au murit