Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Credit
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Credit

Pot achizitiona prin creditul La Casa Mea daca am avut achizitionat in trecut un apartament prin creditul Prima Casa ?
Intre timp, avand achitat creditul prima casa, am obtinut radierea ipotecii de pe locuinta respectiva precum, ca banca nu mai are niciun drept asupra ei -care a durat cam 2 luni-,apoi am vandut locuinta respectiva, urmand sa achizitionez alta locuinta prin Casa mea. ( mentionez ca prima locuinta nu a avut mai mult de 50mp si ca voi achizitiona locuinta in alt oras)