Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant de lichidare??!!
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant de lichidare??!!

Ce este mai exact acest bilant de lichidare...si daca se poate face si firmelor cu datorii la furnizori, respectiv sume mari de incasat de la clienti??
multumesc!!
Cel mai bine ar fi sa contactati pentru asta un contabil autorizat membru ceccar caci oricum trebuie sa vi-l semneze doar el si pentru la finante dar si pentru la registrul comertului..