Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Registrul special al obstilor .
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Registrul special al obstilor .

REGISTRUL SPECIAL AL OBSTILOR este un registru cu totul aparte de Registrul asociatii si fundatii.In registrul special al obstilor sunt inscrise obstile infiintate in bazalegii 1/2000 iar in registrul asociatii si fundatii sunt inscrise asociatii de propietari,fundatii ,ong,etc.
Da. Pai si care este intebarea?