avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1019 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... doresc o lamurire !
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

doresc o lamurire !

Azi am avut infatisare la C.A.B.si pe seara a venit decizia pronuntata ,insa nu pricep,care este valabila. am castigat fondul si acum sunt nelamurit.VA MULTUMESC.16.11.2017
Ora estimata: 09:00
Complet: S8 Completul 6 recurs NCPC
Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scurt: Califică calea de atac incidentă în cauză ca fiind apelul
Document: Încheiere de şedinţă 16.11.2017

16.11.2017
Ora estimata: 09:00
Complet: S8 Completul 16 Apel
Tip solutie: Respingere apel
Solutia pe scurt: Respinge apelul, ca neîntemeiat. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 16.11.2017.
Document: Hotarâre 16.11.2017

Alte discuții în legătură

Respinge cererea irina8001 irina8001 Buna ziua, ne-a fost dat sa o vedem si pe asta , am avut un proces pe rol la tribunal pe o somatie de plata , litigii cu profesionistii , am depus toate ... (vezi toată discuția)
Solutie tribunal greșită? 1979Florin 1979Florin Buna ziua. Am o nelămurire in legatura cu un proces in care am fost parte. Am castigat la fond, iar in apel la Tribunalul Ilfov solutia este de respingere ... (vezi toată discuția)
Redobandire permis anulat gabineicut gabineicut Buna ziua, Numele meu este Gabriel Neicut, am urmatoarea intrebare : \"De unde ridic permisul anulat?\" in 2016 mi s-a anulat permisul de conducere , ... (vezi toată discuția)