Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reinsertie serviciu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reinsertie serviciu

Buna ziua! Am o mare nelamurire. Am nascut pe data de 01.05.2016 , deci copilul implineste 2 ani pe data de 1. 05. 2018. pe ce data trebuie sa revin la serviciu pentru a beneficia de stimulent, tinand cont ca sotul nu v a beneficia de luna lui. Si cu cat timp inainte trebuie sa depun dosarul pt reinsertie? Va multumesc!!
Trebuie sa va reluati activitatea inainte de 01.03.2018, pentru a putea beneficia de stimulentul de insertie pana la implinirea varstei de 3 ani de catre copil.

Dosarul il puteti depune imediat dupa reluarea activitatii.