Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... in ce conditii un frate major poate sa ia din Romania ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

in ce conditii un frate major poate sa ia din Romania în Austria, spre creștere și educare, un frate minor?

in ce conditii un frate major poate sa ia spre creste si educare un frate minor , din Romania in Austria, cand parintii minorului traiesc,, sunt despratiti, avand tutela comuna>?
Manuela Rășină, administrator