Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... zile putine date de iml
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

zile putine date de iml

buna ziua am primit 10 zile pentru fractura radiculara,luxactie dentara,extractie dinte,cusutura ,,,,,am purtat atela 3 saptamani,,,,mi se pare foarte putin e k? ,si care este suma care as putea sa o cer daca ne impacam la politie?
elena rc, utilizator
Furnizati mai multe date despre evenimentul produs pentru a ne putea face o parere.
Precizati cum vi s-au produs aceste vatamari.
agresiune........lovitura cu piciorul in barbie ,,,,,,multumesc!
Am fost impinsa din spate am cazut jos cand am vrut sa ma ridic am fost lovita cu piciorul in barbie/gura............agresoare a fost prinsa imediat legitimata si martorii la fel..........am si filmarile /inregistrarile unde se vede exact ...........am stat internata 5 zile la spital si 4 saptamani am purtat atela (sarme) pe toata partea de sus a maxilarului...............in biletul de la spital scrie luxatie dentara,fractura radiculara,cusutura ,extractie dinte...........am vrut sa depun la politie catre judecator o cerere prin care sa cer expertiza medicala in vederea reevaluarii nr de zile acordate in certificatul iml ,,,,,,,,raspunsul primit nu se poate !? multumesc!
elena rc, utilizator
La ce descrieti dvs intr-adevar sunt putine zilele de ingrijiri medicale.
Actele medico-legale se pot completa sau modifica daca apar date noi.
Ati prezentat la IML toate documentele medicale?