Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Nedumerit- programare la interviu anulata
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Nedumerit- programare la interviu anulata

Bună ziua,
Am o nedumerire la următoarea problema:
Am fost programat la un interviu pt.urmatoarea zi, am ajuns s-a verificat de la receptie a primit confirmarea, am urcat la et.36 unde am primit un formular si ca persoana dedicata interviului vine in câteva minute. Dupa ce am completat formularul a revenit aceeași persoană,a luat formularul dupa care mi-a spus ,, ..postul nu mai este vacant s-a ocupat ".
Oare acest lucru nu se stia de la receptie? De mesaj sa nu mai bat drumul nu se mai pune problema.
Cum poate fi sanctionat un asemenea comportament.
Va mulțumesc anticipat !
gi-jane2, moderator
De obicei, in cladirile de birouri de genul acesta (36 de etaje, sau mai multe/putine) receptia nu are legatura cu societatile comerciale care functioneaza in acele cladiri.
Aveau reprezentantul lor.