Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cerere de transfer
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cerere de transfer

Ce se poate face daca angajatorul nu raspunde unei cereri de transfer de pe un post pe oricare altul similar intr-un disponibil in alt departament in aceeasi institutie in termenul de 30 de zile? Mai mult, nu te primeste in audienta sa-ti poti motiva/sustine cererea.
Este vorba despre sectorul public sau privat?
sector public
Puteti promova o actiune in instanta.