Forum Discuţii juridice Executare silită Eliberare certificat fiscal radiere pentru auto cu ...
Discuție deschisă în Executare silită

Eliberare certificat fiscal radiere pentru auto cu sechestru

Bună ziua , pot sa eliberez ceridicat fiscal pentru radiere auto la cerere( scos din circulație) daca are sechestru pt bunul respectiv, cu toate mentiunile? Si scos din evidenta ? Multumesc mult.
Manuela Rășină, administrator
Daca exista notata sarcina pe bunul respectiv,pana cand autoritatea in drept nu dispune radierea sarcinii,nu se pot opera modificari