Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... renegociere salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

renegociere salarii

Buna ziua.
Are cineva model de proces verbal de renegociere salariu? Pana cand se pot modifica in revisal salariile?
multumesc
Modificare se transmite in REVISAL cu o zi anterioara datei de la care isi produce efectele ... prin urmare, daca data este de 01.01.2018 , ultima zi de transmitere este 29.12.2017.