avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 588 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie C.A.P
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie C.A.P

Buna ziua,am lucrat la CAP din anul 1979 pana in 1989 arhiva ceapeului a fost mutata de primarie la Galati,am facut cerere pentru adeverinta pentru perioada lucrata si nu am fost gasita in arhiva lor şi nici la primarie com i-mi pot recupera vechimea? Multumesc
Cel mai recent răspuns: elf14 , utilizator 15:26, 17 Ianuarie 2018
Buna ziua! Ati gasit o rezolvare pentru problema dvs? Va scriu ptr ca si socrul meu are aceeasi problema si nu stim cum sa o rezolvam. Multumesc. Numai bine!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Carti de munca mjecu mjecu Am doua carti de munca. Prima din 1984-1989, care este incheiata. Ce-a de a doua din 1989 pana in prezent care de asemeni este inceiata de ITM. Trebuie sa ies ... (vezi toată discuția)
Vechime adrian_chivu2001 adrian_chivu2001 buna seara va rog sa imi spuneti de unde se poate obtine vechimea celor care au lucrat la CAP. acesta fiind necesara unei persoane pentru calculul pensiei ... (vezi toată discuția)
Cum obtin adeverinta ? 1234VALI 1234VALI Am lucrat la CAP , in 1979-1980, nu mai sunt arhive in comuna. Cum obtin adeverinta de vechime ? Daca primarul imi da o astfel de adeverinta,( ma stiu fostii ... (vezi toată discuția)