Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie C.A.P
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie C.A.P

Buna ziua,am lucrat la CAP din anul 1979 pana in 1989 arhiva ceapeului a fost mutata de primarie la Galati,am facut cerere pentru adeverinta pentru perioada lucrata si nu am fost gasita in arhiva lor şi nici la primarie com i-mi pot recupera vechimea? Multumesc
Buna ziua! Ati gasit o rezolvare pentru problema dvs? Va scriu ptr ca si socrul meu are aceeasi problema si nu stim cum sa o rezolvam. Multumesc. Numai bine!