Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Vanzare teren intravilan in Bucuresti - unde?
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Vanzare teren intravilan in Bucuresti - unde?

Buna, ma pugteti ajuta si pe mine cu o informatie? Care site-uri sunt cele mai cautate la ora actuala pentru vamzarea de terenuri intravilane si extravilane in si langa Bucuresti?
Am ramas putin in urma cu stirile. :-)
Multumesc anticipat.
Nu exista stiri cu o astfel de statistica.
Pentru a vinde apelati la agentii imobiliare sau la diverse site-uri specializate.
Daca postati anuntul pe lajumate.ro sa nu ajungeti sa obtineti un pret la jumate! :)