avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 319 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Vanzare teren intravilan in Bucuresti - unde?
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Vanzare teren intravilan in Bucuresti - unde?

Buna, ma pugteti ajuta si pe mine cu o informatie? Care site-uri sunt cele mai cautate la ora actuala pentru vamzarea de terenuri intravilane si extravilane in si langa Bucuresti?
Am ramas putin in urma cu stirile. :-)
Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 14:04, 2 Decembrie 2017
Nu exista stiri cu o astfel de statistica.
Pentru a vinde apelati la agentii imobiliare sau la diverse site-uri specializate.
Daca postati anuntul pe lajumate.ro sa nu ajungeti sa obtineti un pret la jumate! :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Trecerea unui teren din extravilan in intravilan alin2s alin2s Buna ziua, Va rog sa imi dati cateva detalii despre cum as putea trece un teren extravilan in intravilan, pentru ca ulterior sa-mi construiec o ... (vezi toată discuția)
Bani in avans pentru cumparare casa dinamicconsult2005 dinamicconsult2005 Buna ziua, vrem sa cumparam oproprietate (casa+pamant=2066 mp) , dar la intocmirea cadastrului s-a constat ca doc initiale(act vanzare-cumparare, carte ... (vezi toată discuția)
Cine cumpara terenuri intravilane foarte mari? MrFB MrFB Buna ziua! Am un teren foarte mare intravilan de cativa zeci de mii de mp,doar ca nu prea reusesc sa gasesc cumparatori desi are toate aprobarile.Exclus sa ... (vezi toată discuția)