Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... extras CF
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

extras CF

Buna ziua, In extrasul CF pe care-l posed se mentioneaza la pozitia inscrieri asupra terenului"STATUL ROMAN", Ce trebuie sa fac pentru a se radia aceasta inscriere, ? Cu mutumiri
~ Conținut șters la cerere ~