Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Daca un director de scoala spune unui angajat fie el ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Daca un director de scoala spune unui angajat fie el profesor,educatoare sau personal auxiliar s aplece din scoala lui este un abuz?

Daca un director de scoala manipuleaza consiliul profesoral impotriva unui profesor, prin diferite mijloace de persuasiune este un abuz?
epure teodor, utilizator
Directorul de scoala nu e stapanul scolii!Normal ca e un abuz!