Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... termen
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

termen

buna seara! poate cineva sa imi raspunda de ce nu primesc termen intr.un proces de tagada a paternitatii desi am facut toate demersurile necesare derulari( intampinari.raspuns la intampinari etc ) am depus dosarul in 23 .08.2017..am depus si cerere de urgentare a stabiliri termenului si nimic...
totusi a trecut foarte mult timp si nu inteleg de ce!? si avocatul si cei de la arhiva spun ca trebuia sa se stabileasca un termen pana acum....dar nimeni nu stie sa imi dea un raspuns clar!
~ Conținut șters la cerere ~
Din pacate justitia e nedreapta , am depus dosar de divort in 27 martie , nici pana in momentul de fata nu am primit termen, am depus cerere peste cerere pt urgentarea cazului, nimic ,am ramas insarcinata cu alt barbat intre timp, alte probleme alt proces, sper sa primesti un raspuns cat mai curand.
Puteti sa va adresati CSM-Inspectia Judiciara reclamand aceasta situatie.
este posibil asa ceva?! nu pot sa cred! cred ca te afli cam in aceeasi situatie cu mine sau vei fi daca vei deschide un proces de tagada a paternitati![

Din pacate justitia e nedreapta , am depus dosar de divort in 27 martie , nici pana in momentul de fata nu am primit termen, am depus cerere peste cerere pt urgentarea cazului, nimic ,am ramas insarcinata cu alt barbat intre timp, alte probleme alt proces, sper sa primesti un raspuns cat mai curand.

alinajianu, utilizator
multumesc de raspuns! nu stiu cum sa procedez! Ati putea sa ma indrumati, va rog)!

Puteti sa va adresati CSM-Inspectia Judiciara reclamand aceasta situatie.