avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile pentru o firma de cadastru
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile pentru o firma de cadastru

Buna ziua.
Tatal meu detine o firma de cadastru din anul 1995. Este de inginer autorizat cu toate gradele. Detine un gps, o statie totala, mire, nivela, prisme, aparatura it etc ...

Eu sunt anul 2 la o facultate cu acelasi profil.

Intrebarea mea este el avand o varsta mai inaintanta poate obtine ceva fonduri ?
Pentru achizitie de aparatura noua, pentru achizitia unui autovehicul necesar lucrarilor de cadastru ?

Care ar fi conditiile ?

Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 16:07, 7 Februarie 2018

Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.).
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene nerambursabile mihaivoicu26 mihaivoicu26 Buna ziua!! as dori sa stiu daca pe 2018 se pot obtine fonduri europene nerambursabile pentru un magazin alimentar universal cu preturi de angro si program non ... (vezi toată discuția)
Idei de fonduri nerambursabile pentru dezvoltare aplicații web stepanadrian stepanadrian Plănuiesc dezvoltarea unei aplicații/platforme web. Ce tipuri de programe / fonduri nerambursabile puteți recomanda pentru zona IT, astfel încât să ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene Luiza_simon19 Luiza_simon19 Bună ziua!Intenționez sa îmi deschid o afacere de tip fast-food și vreau sa accesez fondurile europene îmi puteți da un pic mai multe informații și ce ... (vezi toată discuția)