Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile pentru o firma de cadastru
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile pentru o firma de cadastru

Buna ziua.
Tatal meu detine o firma de cadastru din anul 1995. Este de inginer autorizat cu toate gradele. Detine un gps, o statie totala, mire, nivela, prisme, aparatura it etc ...

Eu sunt anul 2 la o facultate cu acelasi profil.

Intrebarea mea este el avand o varsta mai inaintanta poate obtine ceva fonduri ?
Pentru achizitie de aparatura noua, pentru achizitia unui autovehicul necesar lucrarilor de cadastru ?

Care ar fi conditiile ?

Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.).
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.