Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Autorizare
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Autorizare

Pentru o magazie de 2/3 in gradina unde am solariile de flori îmi trebuie autorizație de construcție?
Se poate solicita autorizatie de construire si pentru constructii provizorii. Solicitati de la primarie un certificat de urbanism pentru a vedea ce reglementari sunt in zona.