Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Diploma in handmade pentru pfa?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Diploma in handmade pentru pfa?

Ce acte sunt necesare sa pot face un pfa pentru a vinde lucruri handmade? Pentru acest lucru trebuie o diploma de la un curs handmade?
In anexa la OUG 44/2008 care reglementeaza PFA si altele, sunt prevazute inscrisurile pe care trebuie sa le depui