Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Completare certificat de concediu medical
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Completare certificat de concediu medical

Buna ziua,
Cum se completeaza rubriciile "Cuantumul indemnizatiei de asigurari sociale de sanatate" si "Indemnizatie suportata din fondul de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale" de pe un certificat de concediu medical?
Multumesc.
O zi buna.
Cu pixul.