Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Certificat de actionar
Discuție deschisă în Bursa de valori

Certificat de actionar

Buna ziua! Sunt in posesia unor certificate de actionar primite in urma Marii Privatizari din 1990,de care am uitat si pe care le-am gasit acum.Ce pot face cu ele si unde ma pot interesa daca mai au oarece valoare? Va multumesc,o zi frumoasa!
Cel mai simplu ar fi sa va informati la sediul firmelor la care sunteti actionar, daca ele mai sunt active.
Multumesc pentru solicitudine! Din pacate au fost cumparate si vandute de mai multe ori,iar acum sunt in posesia unor parlamentari potentati! Deci nu mai e nici o speranta?