Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Despre pensionari
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Despre pensionari

Dacă am statut de pensionar la limita de vârsta mai pot fi angajat? As depune lunile lucrate după pensie la CNPP pentru recalcularea pensiei.Va mulțumesc! Aștept raspuns
Puteti cere recalculare pentru stagiul adaugat oricand doriti.
Depuneli la casa locala de care apartineti:
-O cerere de recalculare pentriu stagiul adaugat
-Adeverinta din care rezulta stagiul adugat
-Cupon de opensie
-Copie C.I.