Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Minor disparut
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Minor disparut

Buna ziua! Ma confrunt cu o mare problema, am un baietel de 5 ani, locuiesc in spania si mama sa l-a luat si a plecat cu el. Eu nu mai stiu nimic de copilul meu de cateva luni. Am incercat sa iau legatura cu ea, dar mi- a blocat toate caile de comunicare. Am certificatul de nastere, dar nu e transcris. Nu cum sa procedez! Ce ma sfatuiti?
In toate aceste luni de cand a plecat cu copilul nu ati fost la politie sa sesizati disparitia copilului?