Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pot avea parte de custodie comuna?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pot avea parte de custodie comuna?

Am 2 copii sub 5 ani impreuna cu sotia si dorim sa divortam. Putem beneficia de custodia coumuna a celor 2 copii?
Dar de custodie comuna fizica
~ Conținut șters la cerere ~
Daca va intelegeti puteti face multe inclusiv custodia fizica.