Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ce bancă folosiți pentru SRL?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ce bancă folosiți pentru SRL?

in special pentru comert online
Recomand Libra Internet Bank pentru ușurința cu care se pot face modificări în conturi din fața calculatorului. Deschideri de conturi, tranzacții valutare, asistență de tip chat online, accesibilitate la costuri. Interfața aplicației online este precum cea de la PayPal. Singurul dezavantaj, puține ATM-uri proprii.