avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 877 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ce bancă folosiți pentru SRL?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ce bancă folosiți pentru SRL?

Ce bancă folosiți pentru SRL?
in special pentru comert online
Cel mai recent răspuns: Tiberiu Cazacioc MEDIASPIN SRL , Consultant proprietate industriala 16:38, 27 Decembrie 2017
Recomand Libra Internet Bank pentru ușurința cu care se pot face modificări în conturi din fața calculatorului. Deschideri de conturi, tranzacții valutare, asistență de tip chat online, accesibilitate la costuri. Interfața aplicației online este precum cea de la PayPal. Singurul dezavantaj, puține ATM-uri proprii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am cumpărat marfă din china dar coletul a avut adresa de livrare incorectă și a fost returnat. ce post să fac, pentru că nu vor să-mi restituie banii? maria mina maria mina Buna seara, am trimis pe data de 23.10.2017 suma de 1815$ spre o firma din china ( cu care am mai colaborat) iar coletul care a ajuns avea detalii incorecte ... (vezi toată discuția)
Cum functioneaza pay pal alby_alina alby_alina Buna. am aplicat la un job part time si online .am sa va spun in mare despre ce este vorba si as dori cateva sfaturi si lamuriri din partea dumneavostra ... (vezi toată discuția)