Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... concediu medical infarct miocardic
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

concediu medical infarct miocardic

Buna, ma numesc marius si am facut recent un infarct. Sunt angajat de doar 2 saptamani . Intrebarea este daca in situatia mea pot beneficia de concediu medical?
ana-cer, moderator