avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 459 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... concediu medical infarct miocardic
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

concediu medical infarct miocardic

Buna, ma numesc marius si am facut recent un infarct. Sunt angajat de doar 2 saptamani . Intrebarea este daca in situatia mea pot beneficia de concediu medical?
Ultima modificare: Joi, 28 Decembrie 2017
ana-cer, moderator

Alte discuții în legătură

Pensionare invaliditate grad 2 pavrom pavrom Ma numesc Pavel Romeo si am 62 ani. Datorita problemelor de sanatate pe care le avea (in urma cu un an am avut un infarct si mi-au fost implantate dou ... (vezi toată discuția)
Recuperare salariu postnatal. sica_30 sica_30 Buna ziua, ma numesc Marius si vreau sa adresez o intrebare pe forum......vreau sa stiu cui trebuie sa ma adresez,sau ce ar trebuii sa fac in urmatoarea ... (vezi toată discuția)
Concediu medical după depunerea dosarului de pensionare MIM2 MIM2 Bună ziua!Tatăl meu are 60 de ani și și-a depus dosarul de pensie in luna mai.Acum o săptămână,a făcut infarct și i s-au montat doua stenduri.Normal ... (vezi toată discuția)