Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Termen depunere cerere concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Termen depunere cerere concediu de odihna

Buna ziua ! Doresc sa aflu care este termenul in care se poate depune cererea de concediu de odihna.
Multumesc mult !
Un astfel de termen in regasiti in regulamentul intern al angajatorului sau in procedura operationala privind concediile emisa de angajator.