Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Drepturi urmas
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Drepturi urmas

Verisorul meu a lucrat 12 ani pe TIR in Italia iar in urma unui accident cu masina personala a decedat A fost divortat si are un singur urmas student care nu a primit nimic dupa deces/ Oare nu are drepul nici la pensie pe timpul facultatii ? Nu a primit nici macar ultimul salariu oare sa nu aiba nici un drept ca singur urmas Daca ma poate ajuta cineva multumesc anticipat
Buna ziua,
Luati legatura cu un avocat italian avand in vedere ca a lucrat pentru o firma din Italia!