Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Curatela pentru o persoană fără discernământ. ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Curatela pentru o persoană fără discernământ. Care sunt pașii ce trebuie urmați?

Care sunt pasii ce trebuiesc urmati pentru a reprezenta o persoană cu Alzheimer, fără discernămînt -ma refer la pensie pentru a-i plati un loc la cămin -azil.
Mulțumesc anticipat!
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~