Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Razi de mori cu :-Cele mai trasnite anunturi ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Razi de mori cu :-Cele mai trasnite anunturi intalnite in Romania

ai vazut cat de inventivi sunt romanii in anunturi publicitare ?

treceti pe aici si scrieti cel mai tare anunt pentru destindere si amuzament !

eu mi-am notat cateva si vi le prezint :

*******************************************************
STOP
LIPIM SI UMFLAM:
-colac
-saltele
-barci
-piscine
-femei gomfabile
-vulcanizam prezervative
Avem dopuri si saltele.
--------------------------------------------
PUB RETRO
Angajeaza
-barman
-ospatar
cosmonaut
informatii tel.07220....
------------------------------
SEF DREGUT
cauta blonda disponibila
--------------------------------------
M-am saturat sa fiu sofer.
Vand Dacia Super Nova .
An de fabricatie-2003
impecabil intretinuta-3000 Euro
GRATIS -o dau la pachet si pe soacra-mea ,daca n-are cine sa te cicaleasca la volan.
-------------------------------------------------------------------
Asociatia de propietari nr.13

ANUNT IMPORTANT !

Cine a jumulit gainile si a aruncat fulgii in WC ?
Coloana de scurgere a ap.9,15,21,27,33,39,45 si 51 este infundata.
Cel care a facut acest gest este rugat sa recupereze din subsolul blocului toate penele gata uscate.

Totodata trebuie sa stie ca a reusit sa infunde toata coloana respectiva care a refulat si a inundat subsolul cu fulgi si fecale.

Pentru desfundarea coloanei respective a fost nevoie de demontarea conductei prin spargerea acesteia in doua locuri,scoaterea fulgilor si a unui tub de spray care a avut si el rolul lui in infundarea conductei .
In prezent conducta functioneaza fiind carpita pe alocuri.
Aducerea la starea ei initiala repararea)ne va costa 400-500RON (teava,coturi,piesa de golire,manopera...etc)
Daca nu gasim pagubasul fulgilor si propietarul tubului de spray-care ar trebui sa suporte toate cheltuielile de desfundare si reparare -vom plati toti locatarii in functie de cota parte de propietate.
Administratia

P.S.-Nu este posibil ca dupa 26 de ani de locuit la bloc sa nu stim ce lucruri trebuie sa aruncam in WC.
----------------------------------------------------
Ofer credite pentru nevoi personale
Informatiile le puteti gasi in fund la D-l Dan.
la Piata Obor

ANUNT

Va rugam nu mai pipaiti ouale !
AI EXAMENE ?
Noi it oferim:
-pixuri cu cerneala invizibila-15 lei/buc.
-Printare invizibila-1,00 lei/pagina
-Microcasti handsfree cu lita-50,00lei buc.
Microcasti Wireless cu dimensiuni de 4mm diametru cu 10mm lungime pentru examene scrise + orale-450,00lei.
-Ochelari de vedere handsfree cu microvibratii (auzi in ochelari)pentru examene scrise si orale.-150,00lei.
Cautam urgent distribuitori in camine,licee etc.

Castiguri avantajoase .
Reduceri pana la 70% in functie de cantitatile achizitionate.
Relatii tel....07214650....
aceste anunturi le-am intalnit in realitate in Bucuresti.

=D>=D>=D>=D>