avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2002 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Razi de mori cu :-Cele mai trasnite anunturi ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Razi de mori cu :-Cele mai trasnite anunturi intalnite in Romania

ai vazut cat de inventivi sunt romanii in anunturi publicitare ?

treceti pe aici si scrieti cel mai tare anunt pentru destindere si amuzament !

eu mi-am notat cateva si vi le prezint :

*******************************************************
STOP
LIPIM SI UMFLAM:
-colac
-saltele
-barci
-piscine
-femei gomfabile
-vulcanizam prezervative
Avem dopuri si saltele.
--------------------------------------------
PUB RETRO
Angajeaza
-barman
-ospatar
cosmonaut
informatii tel.07220....
------------------------------
SEF DREGUT
cauta blonda disponibila
--------------------------------------
M-am saturat sa fiu sofer.
Vand Dacia Super Nova .
An de fabricatie-2003
impecabil intretinuta-3000 Euro
GRATIS -o dau la pachet si pe soacra-mea ,daca n-are cine sa te cicaleasca la volan.
-------------------------------------------------------------------
Cel mai recent răspuns: olga.m , utilizator 12:50, 8 Noiembrie 2009
Asociatia de propietari nr.13

ANUNT IMPORTANT !

Cine a jumulit gainile si a aruncat fulgii in WC ?
Coloana de scurgere a ap.9,15,21,27,33,39,45 si 51 este infundata.
Cel care a facut acest gest este rugat sa recupereze din subsolul blocului toate penele gata uscate.

Totodata trebuie sa stie ca a reusit sa infunde toata coloana respectiva care a refulat si a inundat subsolul cu fulgi si fecale.

Pentru desfundarea coloanei respective a fost nevoie de demontarea conductei prin spargerea acesteia in doua locuri,scoaterea fulgilor si a unui tub de spray care a avut si el rolul lui in infundarea conductei .
In prezent conducta functioneaza fiind carpita pe alocuri.
Aducerea la starea ei initiala repararea)ne va costa 400-500RON (teava,coturi,piesa de golire,manopera...etc)
Daca nu gasim pagubasul fulgilor si propietarul tubului de spray-care ar trebui sa suporte toate cheltuielile de desfundare si reparare -vom plati toti locatarii in functie de cota parte de propietate.
Administratia

P.S.-Nu este posibil ca dupa 26 de ani de locuit la bloc sa nu stim ce lucruri trebuie sa aruncam in WC.
----------------------------------------------------
Ofer credite pentru nevoi personale
Informatiile le puteti gasi in fund la D-l Dan.
la Piata Obor

ANUNT

Va rugam nu mai pipaiti ouale !
AI EXAMENE ?
Noi it oferim:
-pixuri cu cerneala invizibila-15 lei/buc.
-Printare invizibila-1,00 lei/pagina
-Microcasti handsfree cu lita-50,00lei buc.
Microcasti Wireless cu dimensiuni de 4mm diametru cu 10mm lungime pentru examene scrise + orale-450,00lei.
-Ochelari de vedere handsfree cu microvibratii (auzi in ochelari)pentru examene scrise si orale.-150,00lei.
Cautam urgent distribuitori in camine,licee etc.

Castiguri avantajoase .
Reduceri pana la 70% in functie de cantitatile achizitionate.
Relatii tel....07214650....
aceste anunturi le-am intalnit in realitate in Bucuresti.

=D>=D>=D>=D>

Alte discuții în legătură

Cine plateste pagubele produse de canalizarea blocului lavinia almasan lavinia almasan Buna ziua. Locuiesc la parterul unui bloc construit in 2006, iar in 30 nov. 2009, pentru a doua oara, canalizarea mi-a iesit in casa si, lasand de-o parte ... (vezi toată discuția)
E normal sa platesc doar eu desfundarea unei colane comune de apa? Alexaka Alexaka Buna ziua! Am urmatoarea situatie in cadrul Asociatiei de proprietari de care apartin. Intr-o seara, a refulat chiuveta din bucatarie pt ca era infundata ... (vezi toată discuția)
Cum sa ma pregatesc de proces cu raja si asociatia de proprietari ?! teodorescu madalina teodorescu madalina Buna ziua! Am o problema ciudata referitoare la Asociatia de proprietari si RAJA , dupa cum am scris si in titlu. Toata istoria a inceput cand am cumparat o ... (vezi toată discuția)