avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1015 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Restituire taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Restituire taxa auto

Am făcut cererea in 2016 si in Octombrie am primit prima transă, urma inOctombrie 2017 sa primesc a doua transă, dar nu am primit-o( taxa +dobânda au fost împărțite in 5 transe) Ce trebuie sa fac?
Ultima modificare: Marți, 9 Ianuarie 2018
claudi72, utilizator

Alte discuții în legătură

Restituire doar partiala a taxei de poluare la cerere dragos_1999 dragos_1999 Am facut dosarul cu actele necesare si l-am inaintat la ANAF cu nr. inregistrare 236705 din 04.05.2016. A fost \"aprobat\" pentru ca pe data de 02.09.2016 mi ... (vezi toată discuția)
Dobanda restituire taxa auto petre florin11 petre florin11 Ce se poate face daca dobanda a fost calculata cu 0,02 % si nu cum se specifica in hotararea definitiva a instantei ? Dobanda fiscala de la data platii + ... (vezi toată discuția)
Plata diferente salariale conform legii85/2016 misulik misulik Buna ziua! Am de recuperat o anumita suma de la unitatea de invatamant unde am fost incadrata, conform legii 85/2016. Eu am demisionat in iunie 2016 si, in ... (vezi toată discuția)