Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Restituire taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Restituire taxa auto

Am făcut cererea in 2016 si in Octombrie am primit prima transă, urma inOctombrie 2017 sa primesc a doua transă, dar nu am primit-o( taxa +dobânda au fost împărțite in 5 transe) Ce trebuie sa fac?
claudi72, utilizator