avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1410 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Termenul de depunere al declaratiilor 2018
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Termenul de depunere al declaratiilor 2018

Buna ziua,
Care este termenul de depunere al declaratiilor ANAF pentru PFA ce presteaza servicii stomatologice si ce declaratii se depun anul acesta?
Va multumesc anticipat!
Ultima modificare: Marți, 9 Ianuarie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 16:16, 9 Ianuarie 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
D200 pana la 25 mai si d600 pana la 31 ianuarie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratii pentru pfa maria61 maria61 buna ziua. am un pfa infiintat in 2011 pt servicii de cazare in sistem real. as dori sa stiu ce declaratii se depun la fisc pentrul anul 2014 si care sunt ... (vezi toată discuția)
Ce declaratii trebuie sa depuna un pfa cu norma de venit? mariusa34 mariusa34 Buna ziua, Tocmai am infiintat un PFA cu norma de venit, neplatitor de TVA. Nu sunt salariat. Imi puteti confirma va rog ca declaratiile pe care trebuie ... (vezi toată discuția)
Declaratii pfa alisaelena alisaelena Buna seara, Am deschis un PFA cu obiect de activitate frizerie. Dupa obtinerea CUI-ului la ONRC trebuie sa ma duc in 15 zile la ANAF cu 220 si 600. Trebuie ... (vezi toată discuția)