Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Termenul de depunere al declaratiilor 2018
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Termenul de depunere al declaratiilor 2018

Buna ziua,
Care este termenul de depunere al declaratiilor ANAF pentru PFA ce presteaza servicii stomatologice si ce declaratii se depun anul acesta?
Va multumesc anticipat!
george-neagu, moderator
D200 pana la 25 mai si d600 pana la 31 ianuarie.