Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Taxa administrare cont
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Taxa administrare cont

Buna ziua.
As avea o intrebare daca se poate: acum 7 ani am avut un credit la Banca Carpatica. La plata ultimei rate am fost intrebat daca doresc sa inchid contul. Eu am raspuns domnisoarei sa inchide. Acum dupa 7 ani o doamna care lucreaza acolo de atunci imi spune inainte de sarbatori, sa trec pe la banca, ca dansa a observat ca am o restanta/datorie acumulata pana in momentul de fata. Ieri am fost la banca (acum se numeste Patria Bank) si mi s-a comunicat ca am o datorie de 300 lei acumulate fiind taxe de administrare cont. Mentionez ca nu am primit nici o notificare scrisa si nici un apel sau SMS. Ce pot sa fac acum cu suma aia? Exista vreo modalitate de a sterge suma respectiva?
Multumesc ptr raspuns.
Cu stima,
yume21
~ Conținut șters la cerere ~