Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Radiere auto
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Radiere auto

Buna seara!daca am scos masina de la fiscal pe baza unui certificat de casare si fara sa o radiez de la politie ,o sa mai platesc taxa de poluare care urmeaza sa fie introdusa?
Daca ati radiat de pe rol fiscal bunul mobil,comunicati oficial la SPR evidenta auto interesul dv pentru radiere vehicul din circulatie
Trebuie sa predati numerele de inmatriculare