avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 597 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contributii cas si cass avocati
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contributii cas si cass avocati

Buna ziua!
Revin pe acest forum cu niste nelamuriri despre platile /obligatiile ce le vor avea avocatii incepand de anul acesta. Respectiv un avocat definitiv, dar fara venituri ... ce obligatii banesti are catre anaf?
Multumesc mult!
Ultima modificare: Joi, 11 Ianuarie 2018
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Executare silita anaf AndreeaNNN AndreeaNNN Buna ziua, Va scriu intrucat, in urma cu cateva luni (in vara anului 2017), o ruda aflata la pensie de peste 10 ani a primit o notificare de la ANAF privind ... (vezi toată discuția)
Plata cas persoane fara venit care au detinut firma in trecut andrei88843 andrei88843 Buna ziua, cu cate zile in urma am decis sa redevin asigurat CASMB, dar am avut o surpriza la momentul realizarii calculatiei. Situatia mea: In ultimii 7 ... (vezi toată discuția)
Pfa si indemnizatia de crestere a copilului mhgiulia mhgiulia buna ziua, sunt noua pe acest forum si as dori sa va intreb ceva despre pfa sperand ca voi primi un raspuns explicativ.in momentul de fata sunt angajata cu ... (vezi toată discuția)