Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contributii cas si cass avocati
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contributii cas si cass avocati

Buna ziua!
Revin pe acest forum cu niste nelamuriri despre platile /obligatiile ce le vor avea avocatii incepand de anul acesta. Respectiv un avocat definitiv, dar fara venituri ... ce obligatii banesti are catre anaf?
Multumesc mult!
george-neagu, moderator